Laboratorium Wytrzymałościowe

Tenslab Sp. z o.o. Laboratorium Wytrzymałościowe to dynamicznie rozwijająca się grupa laboratoriów badań niszczących, w której skład wchodzą: Oddział Gdańsk, Oddział Gdynia oraz Oddział Szczecin.

Tenslab został powołany do życia w 2014 roku wraz z powstaniem Laboratorium Wytrzymałościowego w Gdańsku. Wraz z upływem czasu, zakres świadczonych przez firmę usług zwiększał się, co skutkowało rozszerzeniem zakresu wykonywanych badań niszczących.

W kolejnych latach, do Laboratoriów Tenslab, dołączyły dwa nowe oddziały: Oddział Szczecin w 2018 roku oraz Oddział Gdynia w 2019 roku.

Oferta Laboratorium Wytrzymałościowego obejmuje badania niszczące (DT) wyrobów hutniczych oraz złączy spajanych, wykonanych z metali i ich stopów.

Laboratoria Wytrzymałościowe posiadają akredytację Polskiego Centrum Akredytacji (PCA) nr AB 1700 na zgodność z PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 oraz uznania takich jednostek / towarzystw jak: UDT, TDT, PRS, BV, RINA, TÜV Nord i TÜV Rheinland. Badania wykonywane w Laboratoriach są akceptowane przez DNV, LR oraz ABS.

Zapraszamy do współpracy!