Zmiana siedziby Tenslab Laboratorium Wytrzymałościowe

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformoważ, że Tenslab Laboratorium Wytrzymałościowego w Gdańsku, od 18.06.2018 będzie znajdować się pod nowym adresem:

Ul. Śnieżna 5,
80-554 Gdańsk.

W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu i przepraszamy za wszelkie niedogodności :

Tel. +48 58 380 86 00, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rozszerzenie akredytacji dla Laboratorium Wzorcującego

pcaInformujemy, że Laboratorium Wzorcujące rozszerzyło zakres swojej akredytacji (Dokument AP180) o ciśnienie, moment siły oraz długość (więcej przyrządów niż poprzednio). Oznacza to dodatkowo możliwosć wzorcowania przyrządów takich jak manometry, klucze dynamometryczne czy sprawdziany gwintowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowoą ofertą okredytacji poniżej:

 

 

 

Kontynuuj czytanie

Tenslab na spotkaniu Koła Spawalników SIMP 19.01.2018

 

ulotki simp

W piątek 19.01.2018 odbyło się pierwsze w nowym roku spotkanie Stowaryzszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich SIMP. Część seminaryjno-szkoleniowa  została przeprowadzona w sali konferencyjnej Akwarium przy ul. Czechosłowackiej 3 , przy terenach stoczniowych w Gdyni. Uczestnicy podzielili się m.in. nowymi technikami badań nieniszczących, takimi jak wykorzystanie efektu Barkhausena do określania stanu naprężeń oraz zalety wykorzystania radiografii cyfrowej przez firmę Navitest. W ramach SIMP Tenslab zaprezentował możliwości Laboratorium Wzorcującego, natomiast Labotatorium Wytrzymałościowe prezentowało wyniki badań dotyczących wpływu barw nalotowych a podatność na korozję wżerową.

Kontynuuj czytanie

TENSLAB LABORATIRUM WYTRZYMAŁOŚCIOWE
Siedziba Główna:
UL. ŚNIEŻNA 5 , 80-554 Gdańsk
tel. : +48 58 380 86 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oddział Szczecin:
Stocznia Szczecińska
Ul. Antosiewicza 1, 71-642 Szczecin
Tel.: +48 512 248 456
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Laboratorium wzorcujące:
Park Konstruktorów
Ul.Czechosłowacka, 81-336 Gdynia
tel. : +48 58 380 06 44
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 www.tenslab.pl
© ALL RIGHTS RESERVED